Go to Top

Randers

RandersKvist & Jensen
Tronholmen 3
8960 Randers SØ
Telefon: 86 41 21 00
Email: randers@kvistjensen.dk


Alla Medkova Rasmussen 
Bogholder
Mail: alla@kvistjensen.dk
Allan Enevoldsen
Allan Enevoldsen
Revisor
Mail: ae@kvistjensen.dk
Anders Breum Jørgensen
Anders Breum Jørgensen

Revisor
Mail: anbj@kvistjensen.dk
Anders Flensted Nielsen

Anders Flensted Nielsen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: afn@kvistjensen.dk


Betina Bohn Christensen 
Bogholder
Mail: betina@kvistjensen.dk
Birgitte Bay-Smidt
Birgitte Noer Bay-Smidt 
Bogholder
Mail: birgitte@kvistjensen.dk
Bjarne Nygaard Pedersen

Bjarne Nygaard Pedersen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: bnp@kvistjensen.dk

Bo Lauritzen
Bo Lauritzen
IT-ansvarlig
Mail: bolau@kvistjensen.dk
Brian Pedersen
Brian Bæk Pedersen

Revisor
Mail: brpe@kvistjensen.dk

Christian Gjættermann 
Revisorelev
Mail: chgj@kvistjensen.dk
Eddie Dalsgaard
Eddie Dalsgaard

Revisorelev
Mail: eddie@kvistjensen.dk
Finn J. Vammen

Finn J. Vammen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: fjv@kvistjensen.dk

Hanne Rejnhardt
Hanne Rejnhardt
Sekretær
Mail: hanne@kvistjensen.dk
Heidi Christensen
Heidi Christensen
Kontorassistent
Mail: hech@kvistjensen.dk
Jacob Erikstrup
Jacob Erikstrup
Revisor, HD-R
Mail: je@kvistjensen.dk
Jacob Lybek Stilling
Jacob Lybek Stilling
Revisor
Mail: lybek@kvistjensen.dk
Jacob Kvist
Jacob V. Kvist
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: jakv@kvistjensen.dk
Johnny Giltoft
Johnny Konge Giltoft
Statsautoriseret revisor
Mail: johnny@kvistjensen.dk
Jonas Bødker-Iversen
Jonas Bødker-Iversen
Statsautoriseret revisor
Mail: jonas@kvistjensen.dk
Kai Pedersen
Kai Pedersen
Revisor
Mail: kai@kvistjensen.dk
Karsten Damborg
Karsten Damborg
Registreret revisor, HD
Mail: kd@kvistjensen.dk
Karsten Iversen
Karsten Iversen
Registreret revisor, HD
Mail: ksi@kvistjensen.dk
Kim Jensen
Kim Jensen
Registreret revisor, HD
Mail: kim@kvistjensen.dk
Kristian Konradsen
Kristian Konradsen
Proces- & digitaliseringskonsulent
Mail: kak@kvistjensen.dk
Kurt Møller
Kurt Møller Pedersen
Registreret revisor
Mail: kmp@kvistjensen.dk
Lars Bjerre
Lars Bjerre
Registreret revisor
Mail: lb@kvistjensen.dk
Lene Jacobsen
Lene Jacobsen
Bogholder
Mail: lene@kvistjensen.dk

Lonnie Johansen
Bogholder
Mail: lojo@kvistjensen.dk

Mette Beck
Bogholder
Mail: mebe@kvistjensen.dk
Michael Jensen
Michael Jensen
Revisor, cand. merc. aud.
Mail: michael@kvistjensen.dk
Mikkel Ostrowski
Mikkel Kvist Ostrowski

Revisor, HD
Morten Lund

Morten Lund
Revisor, cand.merc.aud.

Pia Møhlenberg
Pia Lynge Møhlenberg
Revisor, cand. merc. aud.

Sarah Hastrup
Revisorelev
Stine Bay
Stine Bay Petersen
Revisor, HD
Susanne Dokkedahl
Susanne Dokkedahl
 
Bogholder
Søren Risgaard
Søren Risgaard
Revisor, cand.merc.aud.
Thomas Hedegaard
Thomas Hedegaard
Statsautoriseret revisor, partner
Tina Vejby Kristensen
Tina Vejby Kristensen
Bogholder
Tommy Skaarup
Tommy Kjeldsen Skaarup
Chef for rådgivning og HR
ToveNygaard_web2
Tove Pedersen
Bogholder

Du er velkommen til at kontakte Kvist & Jensen i Randers via nedenstående kontaktformular:


* = Obligatorisk felt