Go to Top

Medarbejdere

Partnere Kvist & Jensen A/S

Medarbejdere hos Kvist & Jensen

Hos Kvist & Jensen beskæftiger vi ca. 140 medarbejdere, heraf 15 statsautoriserede revisorer. Sammen har vi mange års erfaring og uddannelse. Sæt ansigt på os her:

Partnere

Anders Flensted Nielsen

Anders Flensted Nielsen
Statsautoriseret revisor, partner

Bo Andersen
Bo Andersen

Statsautoriseret revisor, partner

Brian Christensen
Brian Christensen
Statsautoriseret revisor, partner

Finn J. Vammen

Finn J. Vammen
Statsautoriseret revisor, partner

Flemming Nielsen
Flemming M. Nielsen
Registreret revisor, partner

Jacob Kvist
Jacob V. Kvist
Statsautoriseret revisor, partner

Jens Aaen
Jens Aaen
Statsautoriseret revisor, partner

Johannes Simonsen

Johannes Simonsen
Statsautoriseret revisor, partner

Jonas Bødker-Iversen
Jonas Bødker-Iversen
Statsautoriseret revisor, partner

Lasse Nejsum

Lasse Nejsum
Statsautoriseret revisor, partner

Poul Vogelius
Poul Vogelius
Registreret revisor, partner

Ruben Stæhr Pedersen

Ruben Stæhr Pedersen
Statsautoriseret revisor, partner

Sten Kristensen
Sten V. Kristensen
Registreret revisor, partner

Thomas Hedegaard
Thomas Hedegaard
Statsautoriseret revisor, partner
Direktør

Torben Thomsen
Torben Thomsen
Registreret revisor, partner

Statsautoriserede revisorer

Aksel Pedersen
Aksel Pedersen
Statsautoriseret revisor
Mail: aksel@kvistjensen.dk

Anders Flensted Nielsen

Anders Flensted Nielsen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: afn@kvistjensen.dk

Bo Andersen
Bo Andersen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: boan@kvistjensen.dk

Brian Christensen
Brian Christensen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: brch@kvistjensen.dk

Finn J. Vammen

Finn J. Vammen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: fjv@kvistjensen.dk

Jacob Kvist
Jacob V. Kvist
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: jakv@kvistjensen.dk

Jens Aaen
Jens Aaen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: ja@kvistjensen.dk

Joan Pedersen

Joan Pedersen
Statsautoriseret revisor
Mail: jope@kvistjensen.dk

Johannes Simonsen

Johannes Simonsen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: josi@kvistjensen.dk

Johnny Giltoft
Johnny Konge Giltoft
Statsautoriseret revisor
Mail: johnny@kvistjensen.dk

Jonas Bødker-Iversen
Jonas Bødker-Iversen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: jonas@kvistjensen.dk

Lasse Nejsum

Lasse Nejsum
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: lane@kvistjensen.dk

Ruben Stæhr Pedersen

Ruben Stæhr Pedersen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: rupe@kvistjensen.dk

Thomas Hedegaard
Thomas Hedegaard
Statsautoriseret revisor, partner
Direktør
Mail: thomas@kvistjensen.dk

Grenaa

Aksel Pedersen
Aksel Pedersen
Statsautoriseret revisor
Mail: aksel@kvistjensen.dk

Aladin Avdic
Aladin Avdic
Revisor, HA
Mail: aladin@kvistjensen.dk

Anne Mette Mortensen
Anne Mette Mortensen
Revisor, HD
Mail: anra@kvistjensen.dk

Arne Nielsen
Arne Nielsen
Revisor
Mail: revan@kvistjensen.dk

Bo Andersen
Bo Andersen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: boan@kvistjensen.dk

Cheanett Mønster
Chanett Jacobsen Mønster
Revisor, HD-R
Mail: cjm@kvistjensen.dk

Charlotte Larsen
Charlotte Larsen
Bogholder
Mail: chla@kvistjensen.dk

Dorthe Kristiansen
Dorthe Kristiansen 
Bogholder
Mail: dokr@kvistjensen.dk

Helle Kristensen
Helle Kristensen
Registreret revisor
Mail: helle@kvistjensen.dk

Jacob Djernis
Jacob Djernis
Revisor, HD-R
Mail: jadj@kvistjensen.dk

Hans-Ole Malfeld
Jeanette Duun Jensen
Revisor
Mail: jedj@kvistjensen.dk

Kristoffer Vand
Kristoffer Vand
Revisor, HA
Mail: kristoffer@kvistjensen.dk

Lis Kristensen
Lis Kristensen
Registreret revisor
Mail: lis@kvistjensen.dk

Hans-Ole Malfeld
Mads Rauff Enghave
Revisortrainee
Mail: mare@kvistjensen.dk

Michelle Krause
Michelle Krause
Bogholder
Mail: mimo@kvistjensen.dk

Torben Thomsen
Torben Thomsen
Registreret revisor, partner
Mail: torben@kvistjensen.dk

Hadsund

Anders Flensted Nielsen
Anders Flensted Nielsen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: afn@kvistjensen.dk

Charlotte Lindstrøm Christensen
Charlotte Lindstrøm Christensen
Revisor, cand. merc. aud.
Mail: cni@kvistjensen.dk

Christian Sørensen
Christian Sørensen
Revisor
Mail: cbs@kvistjensen.dk

Janni Justesen
Janni Justesen

Bogholder
Mail: janni@kvistjensen.dk

Jørn Velling
Jørn Velling

Registreret revisor
Mail: jv@kvistjensen.dk

Karin Mikkelsen
Karin Mikkelsen
Bogholder
Mail: kami@kvistjensen.dk

Lene Smidt
Lene Smidt

Revisor
Mail: ls@kvistjensen.dk

Lone Andersen
Lone Andersen

Revisor
Mail: lfa@kvistjensen.dk

Mads Madsen
Mads Petersen Brock-Madsen
Revisorelev
Mail: mpbm@kvistjensen.dk

Mona Sønder Thomsen
Mona Sønder Thomsen
Revisorassistent
Mail: most@kvistjensen.dk

Peder Østergaard

Peder Østergaard
Revisor
Mail: peder@kvistjensen.dk

Pia Nielsen
Pia Nielsen
Bogholder
Mail: pia@kvistjensen.dk

Poul Lundsgaard
Poul Lundsgaard

Registreret revisor
Mail: poul@kvistjensen.dk

No_foto
Stine Bager Christensen
Revisortrainee
Mail: sbc@kvistjensen.dk

Stinne Lindholm Velling
Stinne Lindholm Velling
Revisor, cand. merc. aud.
Mail: slv@kvistjensen.dk

Ulla Precht
Ulla Precht

Revisor
Mail: up@kvistjensen.dk

Vibeke Frederiksen
Vibeke Frederiksen
Bogholder
Mail: vfr@kvistjensen.dk

Hadsten

Benjamin Raun
Benjamin Hedegaard Raun
Revisor
Mail: benjamin@kvistjensen.dk

Charlotte Schibler
Charlotte Schibler
Revisor, HD-R
Mail: chsc@kvistjensen.dk

Dorthe Jakobsen
Dorthe Jakobsen
Bogholder
Mail: doja@kvistjensen.dk

Erik Wass
Erik Wass
Registreret revisor, HD
Mail: wass@kvistjensen.dk

Henrik Møballe
Henrik Møballe
Revisor
Mail: henrik@kvistjensen.dk

Joan Pedersen

Joan Pedersen 
Statsautoriseret revisor
Mail: jope@kvistjensen.dk

Katja Klitgaard
Katja Klitgaard
Studiemedhjælper
Mail: katja@kvistjensen.dk

Lasse Nejsum

Lasse Nejsum
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: lane@kvistjensen.dk


Mette Møller Poulsen
Revisor, cand. merc. aud.
Mail: mepo@kvistjensen.dk

Michelle Jensen
Michelle Jensen
Revisor
Mail: michelle@kvistjensen.dk

Ruben Stæhr Pedersen

Ruben Stæhr Pedersen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: rupe@kvistjensen.dk


Vibeke Fonnesbæk Kjeldsen
Revisor, cand. merc. aud.
Mail: vikj@kvistjensen.dk

Hammel

Charlotte Broberg
Charlotte Broberg
Sekretær
Mail: cnb@kvistjensen.dk

Dorthe Simonsen
Dorthe Duelund Simonsen
Revisor
Mail: dorthe@kvistjensen.dk

Henrik Boi
Henrik Boi
Revisor
Mail: hbp@kvistjensen.dk

Jan Jensen
Jan Jensen
Registreret revisor, HD
Mail: jej@kvistjensen.dk

Johannes Simonsen

Johannes Simonsen

Statsautoriseret revisor, partner
Mail: josi@kvistjensen.dk

Kell Kruse
Kell Kruse

Revisor, cand.merc.aud.
Mail: kell@kvistjensen.dk

Lene Sørensen
Lene Sørensen
Registreret revisor
Mail: les@kvistjensen.dk

Markus Clausen
Markus Clausen
Revisor, HD-R
Mail: macl@kvistjensen.dk

Michael JensenMichael Helvig Jensen
Revisor, cand. merc. aud.
Mail: mije@kvistjensen.dk

Mie Nielsen
Mie Nielsen
Revisor, HD
Mail: msn@kvistjensen.dk

No_foto
Tine Rasmussen
Revisortrainee
Mail: tira@kvistjensen.dk

Randers

Allan Enevoldsen
Allan Enevoldsen
Revisor
Mail: ae@kvistjensen.dk

Anders Breum
Anders Breum Jørgensen

Revisor, HD-R
Mail: anbj@kvistjensen.dk

Anders Flensted Nielsen

Anders Flensted Nielsen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: afn@kvistjensen.dk

Betina Christensen
Betina Bohn Christensen 
Digitaliseringskonsulent
Mail: betina@kvistjensen.dk

Birgitte Bay-Smidt
Birgitte Noer Bay-Smidt 
Bogholder
Mail: birgitte@kvistjensen.dk

Bo Lauritzen
Bo Lauritzen
IT-ansvarlig
Mail: bolau@kvistjensen.dk

Brian Nielsen
Brian Asbjørn Nielsen 
Revisor, cand. merc. aud.
Mail: bran@kvistjensen.dk

Brian Pedersen
Brian Bæk Pedersen

Revisor
Mail: brpe@kvistjensen.dk

Christian Gjaettermann
Christian Gjættermann 
Revisorelev
Mail: chgj@kvistjensen.dk

Cilia Sørensen
Cilia Sørensen
Bogholder
Mail: cilia@kvistjensen.dk

Finn J. Vammen

Finn J. Vammen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: fjv@kvistjensen.dk

Hanne Rejnhardt
Hanne Rejnhardt
Sekretær
Mail: hanne@kvistjensen.dk

Heidi Christensen
Heidi Christensen
Kontorassistent
Mail: hech@kvistjensen.dk

No_foto
Henrik Tind Nielsen
Erhvervsservicekonsulent
Mail: hetn@kvistjensen.dk

Jacob Kvist
Jacob V. Kvist
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: jakv@kvistjensen.dk

Johnny Giltoft
Johnny Konge Giltoft
Statsautoriseret revisor
Mail: johnny@kvistjensen.dk

Jonas Bødker-Iversen
Jonas Bødker-Iversen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: jonas@kvistjensen.dk

Karsten Damborg
Karsten Damborg
Registreret revisor, HD
Mail: kd@kvistjensen.dk

Karsten Iversen
Karsten Iversen
Registreret revisor, HD
Mail: ksi@kvistjensen.dk

Kim Jensen
Kim Jensen
Registreret revisor, HD
Mail: kim@kvistjensen.dk

Kristian Konradsen
Kristian Konradsen
Proces- & digitaliseringskonsulent
Mail: kak@kvistjensen.dk

Kurt Møller
Kurt Møller Pedersen
Registreret revisor
Mail: kmp@kvistjensen.dk

Lars Bjerre
Lars Bjerre
Registreret revisor
Mail: lb@kvistjensen.dk

Lene Jacobsen
Lene Jacobsen
Bogholder
Mail: lene@kvistjensen.dk

Lonnie Johansen
Lonnie Johansen
Bogholder
Mail: lojo@kvistjensen.dk

Mette Beck
Mette Beck
Bogholder
Mail: mebe@kvistjensen.dk

No_foto
Mette Nielsen
Bogholder
Mail: meni@kvistjensen.dk

Michael Jensen
Michael Jensen
Revisor, cand. merc. aud.
Mail: michael@kvistjensen.dk

Mikkel Ostrowski
Mikkel Kvist Ostrowski

Revisor, HD
Mail: mios@kvistjensen.dk

Morten Lund
Morten Lund
Revisor, cand.merc.aud.
Mail: molu@kvistjensen.dk

Pia Møhlenberg
Pia Lynge Møhlenberg
Revisor, cand. merc. aud.
Mail: pm@kvistjensen.dk

No_foto
Rasmus Brochmann Hansen
Revisorelev
Mail: raha@kvistjensen.dk

No_foto
Rikke Hviid
Bogholder
Mail: rihv@kvistjensen.dk

Stine Bay
Stine Bay Petersen
Revisor, HD
Mail: stine@kvistjensen.dk

Susanne Dokkedahl
Susanne Dokkedahl
 
Bogholder
Mail: susanne@kvistjensen.dk

Søren Risgaard
Søren Risgaard
Revisor, cand.merc.aud.
Mail: risgaard@kvistjensen.dk

Thomas Hedegaard
Thomas Hedegaard
Statsautoriseret revisor, partner, Direktør
Mail: thomas@kvistjensen.dk

Tina Vejby Kristensen
Tina Vejby Kristensen
Bogholder
Mail: tikr@kvistjensen.dk

Tommy Skaarup
Tommy Kjeldsen Skaarup
Chef for rådgivning og HR
Mail: tks@kvistjensen.dk

No_foto
Vinnie Haldrup-Palbjørn
Revisor HD-R
Mail: vhp@kvistjensen.dk

Aalborg

Alfred Christensen
Alfred Christensen
Revisor
Mail: ac@kvistjensen.dk

Ann Sørensen
Ann Rønnest Sørensen
Kontorassistent
Mail: ann@kvistjensen.dk

Anne Marie Laursen
Anne Marie Laursen
Revisor
Mail: anml@kvistjensen.dk

Christina Stick Høvring
Christina Stick Høvring

Revisor, HDR
Mail: csh@kvistjensen.dk

Christoffer Bunk
Christoffer Drud Bunk
Revisortrainee
Mail: cdb@kvistjensen.dk

Emma Johansen
Emma Johansen

Revisor
Mail: emma@kvistjensen.dk

Finn Sørensen
Finn Ole Sørensen
Registreret revisor
Mail: fos@kvistjensen.dk

Flemming Nielsen
Flemming M. Nielsen
Registreret revisor, partner
Mail: fmn@kvistjensen.dk

HenrikHagelquist
Henrik Hagelquist
Registreret revisor
Mail: heha@kvistjensen.dk

Janni Bach
Janni Bach
Revisor
Mail: jaba@kvistjensen.dk

Jens Aaen
Jens Aaen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: ja@kvistjensen.dk

Kiki Nielsen
Kiki Løgsted Nielsen
Revisor, HDR
Mail: kiki@kvistjensen.dk

Line Nielsen
Line Majland Havsager
Revisor, HDR
Mail: ln@kvistjensen.dk

Mai Christensen
Mai Dreier Christensen
Revisor, HDR
Mail: mch@kvistjensen.dk

Mette Larsen
Mette Larsen
Revisor
Mail: ml@kvistjensen.dk

Michael Madsen
Michael Madsen
Revisor, cand. merc. aud.
Mail: mbm@kvistjensen.dk

Morten Buus
Morten Buus Pedersen
Revisor, HD-R
Mail: mope@kvistjensen.dk

Nikitha Hansen
Nikitha Kierstein Hansen
Trainee
Mail: nikh@kvistjensen.dk

Randi Refsgaard
Randi Helmer Refsgaard
Bogholder
Mail: randi@kvistjensen.dk

Rikke Hjelm
Rikke Thomasberg Hjelm
Revisor
Mail: rh@kvistjensen.dk

Sten Kristensen
Sten V. Kristensen
Registreret revisor, partner
Mail: svk@kvistjensen.dk

Vagn Larsen
Vagn T. Larsen
Registreret revisor
Mail: vtl@kvistjensen.dk

Aarhus


Anne Haaning
Revisor
Mail: anha@kvistjensen.dk

Brian Christensen
Brian Christensen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: brch@kvistjensen.dk


Christel Damgaard Brunhøj
Revisor
Mail: chri@kvistjensen.dk


Frederik Küpper Søgaard
Revisor
Mail: frks@kvistjensen.dk

Gitte Nielsen
Gitte Gjerulff Nielsen
Bogholder
Mail: gg@kvistjensen.dk


Hans Hansen
Revisor
Mail: hh@kvistjensen.dk


Ida Fabian
Revisor
Mail: idfa@kvistjensen.dk

Jane Christensen
Jane Findahl Christensen
Bogholder
Mail: jc@kvistjensen.dk

Jane Hørsted
Jane Hørsted
Revisor
Mail: jh@kvistjensen.dk

Lasse Iversen
Lasse Iversen
Revisor
Mail: laiv@kvistjensen.dk

Lasse Nejsum

Lasse Nejsum
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: lane@kvistjensen.dk


Linkajan James
Revisor
Mail: lnj@kvistjensen.dk

Mai-Britt Spliid
Mai-Britt Spliid
Registreret revisor
Mail: ms@kvistjensen.dk


Malene Jensen
Revisor
Mail: maje@kvistjensen.dk

Mette Hansen
Mette Hansen
Revisor
Mail: mha@kvistjensen.dk

Mikkel Ebert
Mikkel Ebert

Revisor
Mail: me@kvistjensen.dk

Nicklas Enevold
Nicklas Rafn Enevold

Revisor
Mail: nire@kvistjensen.dk

Pernille Vogelius
Pernille Vogelius
Bogholder
Mail: pev@kvistjensen.dk

Poul Vogelius
Poul Vogelius
Registreret revisor, partner
Mail: pv@kvistjensen.dk


Rikke Juul
Revisor
Mail: riju@kvistjensen.dk


Stephanie Krüger
Revisor
Mail: sthk@kvistjensen.dk