Vi er altid i nærheden

Det er bare at ringe, sende en mail eller kigge forbi!

Du finder os her:

Med 7 lokale kontorer fordelt fra Aarhus i syd og til Aalborg i nord, er vi stærkt repræsenteret overalt i og omkring Kronjylland.

Danalien 1, 1. sal
9000 Aalborg
Telefon: 98 10 30 77
Mail:aalborg@kvistjensen.dk

Marselis Boulevard 173
8000 Aarhus C
Telefon: 86 20 76 20
Mail:aarhus@kvistjensen.dk

Grønland 24
8500 Grenaa
Telefon: 86 32 20 11
Mail:grenaa@kvistjensen.dk

Søndergade 34
8370 Hadsten
Telefon: 86 98 34 33
Mail:hadsten@kvistjensen.dk

Ringvejen 8
9560 Hadsund
Telefon: 98 58 16 22
Mail:hadsund@kvistjensen.dk

Torvegade 1
8450 Hammel
Telefon: 86 96 91 00
Mail:hammel@kvistjensen.dk

Tronholmen 3
8960 Randers SØ
Telefon: 86 41 21 00
Mail:randers@kvistjensen.dk

Hovedkontor

 

Tronholmen 3, Randers

CVR: 76487316

Vi er tæt på kunderne

Har du brug for et godt råd, eller vil du gerne høre mere om at være kunde hos Kvist & Jensen?

Udfyld kontaktformularen her!
Så hører du fra os inden for ganske kort tid.





Nærhed og tilgængelighed er et must for os

Derfor har vi lokale kontorer placeret over hele Kronjylland, samt i Aarhus i syd og Aalborg i nord.

Hos Kvist & Jensen vægter vi tilgængelighed højt.

Gennem vores lokale repræsentationer er vi en aktiv del af det lokalmiljø, som vores kunder agerer og arbejder i, lige som vi deltager aktivt i både lokale interesseorganisationer og erhvervsforeninger, samt de events de afholder.

Det gør, at vi altid er synlige og tilgængelige, og nemmere kan følge med i og forstå de vilkår og det miljø vores kunder arbejder i.

For hos Kvist & Jensen er vi der altid for dig.

Vi er også tæt på, selv om vi er langt væk

Nærheden gælder også de kunder, vi har, der ikke bor i det Kronjyske område. For Kvist & Jensen har kunder over hele landet – både i resten af Jylland, samt på Fyn, Sjælland og de øvrige øer.

Her foregår kontakten ofte via de kommunikationsværktøjer, vi har online på nettet. Disse muligheder anvendes også af mange af de lokale virksomheder, vi har som kunder. Så selv om vi måske er langt væk rent geografisk, er vi aldrig længere væk end et klik med musen eller et tryk på skærmen.

Samtidig er vi også til stede på de sociale medier, hvor du kan følge vores firma og de ting, der sker hos os på f.eks. Facebook.

 

Brug for hjælp?

Skriv mailadresse, så kontakter vi dig hurtigst muligt