Go to Top

Hadsten

HadstenKvist & Jensen
Søndergade 34
8370 Hadsten
Telefon: 86 98 34 33
Email: hadsten@kvistjensen.dk

Benjamin Raun
Benjamin Hedegaard Raun
Revisor
Mail: benjamin@kvistjensen.dk
Charlotte Schibler
Charlotte Schibler
Revisor, HD-R
Mail: chsc@kvistjensen.dk
Dorthe Jakobsen
Dorthe Jakobsen
Bogholder
Mail: doja@kvistjensen.dk
Erik Wass
Erik Wass
Registreret revisor, HD
Mail: wass@kvistjensen.dk
Henrik Møballe
Henrik Møballe
Revisor
Mail: henrik@kvistjensen.dk
Joan Pedersen

Joan Pedersen 
Statsautoriseret revisor
Mail: jope@kvistjensen.dk

Katja Klitgaard
Katja Klitgaard
Studiemedhjælper
Mail: katja@kvistjensen.dk
Lasse Nejsum

Lasse Nejsum
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: lane@kvistjensen.dk


Mette Møller Poulsen
Revisor
Mail: mepo@kvistjensen.dk
Michelle Jensen
Michelle Jensen
Revisorelev
Mail: michelle@kvistjensen.dk
Ruben Stæhr Pedersen

Ruben Stæhr Pedersen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: rupe@kvistjensen.dk


Vibeke Fonnesbæk Kjeldsen
Revisor, cand. merc. aud.

Du er velkommen til at kontakte Kvist & Jensen i Hadsten via nedenstående kontaktformular:


* = Obligatorisk felt