Go to Top

Grenaa

Grenaa
Kvist & Jensen

Grønland 24
8500 Grenaa
Telefon: 86 32 20 11
Email: grenaa@kvistjensen.dk

 

Aksel Pedersen
Aksel Pedersen
Statsautoriseret revisor
Mail: aksel@kvistjensen.dk
Aladin Avdic
Aladin Avdic
Revisortrainee
Mail: aladin@kvistjensen.dk
Anne Mette Mortensen
Anne Mette Mortensen
Revisor, HD
Mail: anra@kvistjensen.dk
Arne Nielsen
Arne Nielsen
Revisor
Mail: revan@kvistjensen.dk
Bo Andersen
Bo Andersen
Statsautoriseret revisor, partner
Mail: boan@kvistjensen.dk
Charlotte Larsen
Charlotte Larsen
Bogholder
Mail: chla@kvistjensen.dk
Dorthe Kristiansen
Dorthe Kristiansen 
Bogholder
Mail: dokr@kvistjensen.dk
Hans-Ole Malfeld
Hans-Ole Malfeld
Revisor, cand. merc. aud.
Mail: hans@kvistjensen.dk
Helle Kristensen
Helle Kristensen
Registreret revisor
Mail: helle@kvistjensen.dk
Jacob Djernis
Jacob Djernis
Revisor, HD-R
Mail: jadj@kvistjensen.dk
Kristoffer Vand
Kristoffer Vand
Revisor, HA
Mail: kristoffer@kvistjensen.dk
Lis Kristensen
Lis Kristensen
Registreret revisor
Mail: lis@kvistjensen.dk
Michelle Krause

Michelle Krause
Bogholder

Torben Thomsen
Torben Thomsen
Registreret revisor, partner

Du er velkommen til at kontakte Kvist & Jensen i Grenaa via nedenstående kontaktformular:


* = Obligatorisk felt